CAB450M12XM3
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB450M12XM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB450M12XM3
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 450A MODULE
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 450A 850W Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 132mA
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1330nC při 15V
Balení
Krabice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
38000pF při 800V
Stav součásti
Aktivní
Výkon - max
850W
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pouzdro
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
450A
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,7mOhm při 450A, 15V