CRD-15DD17P
Číslo produktu DigiKey
CRD-15DD17P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRD-15DD17P
Popis
EVAL BOARD FOR C2M1000170J
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
C2M1000170J - DC/DC, Snížit 1 izolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Proud - výstup
1,3A
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Napětí - vstup
300V ~ 1200V
Balení
Hromadné balení
Topologie regulátoru
Zpětný běh
Stav součásti
Zastaralé
Spínací kmitočet
100kHz
Hlavní účel
DC/DC, Snížit
Obsah
Deska (desky)
Výstupy a jejich typ
1 izolovaný výstup
Použitý IO/součást
C2M1000170J
Výstupní výkon
15W
Základní číslo produktu
Napětí - výstup
12V