C2M1000170J
Číslo produktu DigiKey
C2M1000170J-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C2M1000170J
Popis
SICFET N-CH 1700V 5.3A D2PAK
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1700 V 5,3A (Tc) 78W (Tc) Montáž na povrch D2PAK-7
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C2M1000170J Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 500µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
13 nC @ 20 V
Řada
Vgs (max)
+25V, -10V
Balení
Hromadné balení
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
200 pF @ 1000 V
Stav součásti
Zastaralé
Rozptylový výkon (Max)
78W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700 V
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK-7
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,4Ohm při 2A, 20V