MSC750SMA170SA
Číslo produktu DigiKey
150-MSC750SMA170SA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MSC750SMA170SA
Popis
MOSFET SIC 1700 V 750 MOHM D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1700 V 6A (Tc) 63W (Tc) Montáž na povrch D2PAK-7
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MSC750SMA170SA Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,25V při 100µA (typ.)
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
11 nC @ 20 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+23V, -10V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
184 pF @ 1000 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
63W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK-7
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
20V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
940mOhm při 2,5A, 20V