CAB008A12GM3
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB008A12GM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB008A12GM3
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 182A
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 182A (Tj) Montáž na šasi
Modely EDA/CAD
CAB008A12GM3 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
10,4mOhm při 150A, 15V
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 46mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
472nC při 15V
Balení
Nosič
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
13600pF při 800V
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Základní číslo produktu
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
182A (Tj)