CAB006M12GM3
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB006M12GM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB006M12GM3
Popis
SIC 2N-CH 1200V
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) Montáž na šasi
Modely EDA/CAD
CAB006M12GM3 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,9mOhm při 200A, 15V
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 69mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
708nC při 15V
Balení
Nosič
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
20400pF při 800V
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)