CAB006A12GM3T
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB006A12GM3T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB006A12GM3T
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 200A MODULE
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 200A (Tj) Montáž na šasi Modul
Modely EDA/CAD
CAB006A12GM3T Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,9mOhm při 200A, 15V
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 69mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
708nC při 15V
Balení
Krabice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
20400pF při 800V
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
200A (Tj)