CAB006A12GM3 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 28
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 5
Katalogový list
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 200A (Tj) Montáž na šasi
CAB006A12GM3
Číslo produktu DigiKey
1697-CAB006A12GM3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAB006A12GM3
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 200A
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CAB006A12GM3 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,9mOhm při 200A, 15V
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 69mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
708nC při 15V
Balení
Nosič
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
20400pF při 800V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Základní číslo produktu
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
200A (Tj)