BTA41-800BQ
Číslo produktu DigiKey
BTA41-800BQ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTA41-800BQ
Popis
TRIAC 800V 40A TO3P
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Triak Standardní 800 V 40 A Průchozí otvor TO-3P
Kategorie
Spínací proud hradla (Igt) (Max)
70 mA
Výrobce
WeEn Semiconductors
Přídržný proud (Ih) (max)
80 mA
Provozní teplota
150°C (TJ)
Typ triaku
Standardní
Napětí ve vypnutém stavu
800 V
Pouzdro
TO-3P-3, SC-65-3
Proud v zapnutém stavu (It (RMS)) (max)
40 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-3P
Spínací napětí hradla (Igt) (max)
1.3 V
Základní číslo produktu
Neopakovatelný nárazový proud 50, 60Hz (Itsm)
400A, 440A