WLBD1005HCU121TL
Číslo produktu DigiKey
1292-WLBD1005HCU121TLTR-ND - Páska a cívka (TR)
1292-WLBD1005HCU121TLCT-ND - Řezaná páska (CT)
1292-WLBD1005HCU121TLDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
WLBD1005HCU121TL
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 2A 55mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
2A
Výrobce
Walsin Technology Corporation
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
55mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,026" (0,65mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,047" D x 0,025" Š (1,19mm x 0,64mm)