HFZ 1608PF-102T15
Číslo produktu DigiKey
4816-HFZ1608PF-102T15TR-ND - Páska a cívka (TR)
4816-HFZ1608PF-102T15CT-ND - Řezaná páska (CT)
4816-HFZ1608PF-102T15DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HFZ 1608PF-102T15
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 1,5A 150mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1,5A
Výrobce
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
150mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz