150160RS73103
Číslo produktu DigiKey
732-150160RS73103TR-ND - Páska a cívka (TR)
732-150160RS73103CT-ND - Řezaná páska (CT)
732-150160RS73103DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
150160RS73103
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Červená 625nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,1V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
150160RS73103 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,1V
Mfr
Testovací proud
20mA
Špičková vlnová délka
630nm
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Jmenovitá svítivost v mcd
Výška (max)
0,75mm