150160GS73103
Číslo produktu DigiKey
732-150160GS73103TR-ND - Páska a cívka (TR)
732-150160GS73103CT-ND - Řezaná páska (CT)
732-150160GS73103DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
150160GS73103
Popis
WL-SMTW SMT MONO-COLOR TOP LED W
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 525nm LED indikátory - diskrétní součásti 3,3V 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
150160GS73103 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
3,3V
Mfr
Testovací proud
20mA
Řada
Sledovací úhel
120°
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Dominantní vlnová délka
Barva
Špičková vlnová délka
515nm
Konfigurace
Nezávislé
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Barva čočky
Bezbarvý
Dodávaná velikost pouzdra
Průsvitnost čočky
Průhledný
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,80mm Š
Jmenovitá svítivost v mcd
Výška (max)
0,75mm