1091QM1-24V
Číslo produktu DigiKey
L50181-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1091QM1-24V
Popis
LED PNL IND RED QUICK CONNECT
Podrobný popis
LED Indikátor na panel Červená 24V Rychlé spojení - 0,187" (4,7mm)
Modely EDA/CAD
1091QM1-24V Modely
Kategorie
Barva čočky
Červená
Výrobce
Visual Communications Company - VCC
Stupeň ochrany
AC/DC
Řada
Napětí
24V
Rozměry výřezu v panelu
0,50" (12,70mm)
Barva světla
Červená
Provedení koncovky
Rychlé spojení - 0,187" (4,7mm)