1091M5-24V
Číslo produktu DigiKey
L50165-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1091M5-24V
Popis
LED PNL IND GREEN WIRE LEADS
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
LED Indikátor na panel Zelená 24V Vodiče - 4,6" (116,84mm)
Modely EDA/CAD
1091M5-24V Modely
Kategorie
Barva světla
Zelená
Výrobce
Visual Communications Company - VCC
Napětí
24V
Řada
Tvar výřezu v panelu
Kulatý
Balení
Hromadné balení
Rozměry výřezu v panelu
0,50" (12,70mm)
Stav součásti
Aktivní
Provedení čočky
Kulatý s půlkulovou horní částí
Typ
LED
Provedení koncovky
Vodiče - 4,6" (116,84mm)