ACASA1002S5002P100
Číslo produktu DigiKey
749-1029-2-ND - Páska a cívka (TR)
749-1029-1-ND - Řezaná páska (CT)
749-1029-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACASA1002S5002P100
Popis
RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206
Podrobný popis
10k, 50k Ohm ±0,1% 100mW Výkon na článek Izolovaný 4 Odporová síť/ pole ±25ppm/°C 1206 (3216 metrický), Konvexní, Svorky na delší straně
Modely EDA/CAD
ACASA1002S5002P100 Modely
Kategorie
Poměrná nestabilita odporu
±15ppm/°C
Výkon na článek
100mW
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Odpor (ohmy)
10k, 50k
Tolerance
±0,1%
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Relativní tolerance odporů
±0,05%
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)