ACASA1002S1002P100
Číslo produktu DigiKey
749-1023-2-ND - Páska a cívka (TR)
749-1023-1-ND - Řezaná páska (CT)
749-1023-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACASA1002S1002P100
Popis
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
38 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10k Ohm ±0,1% 100mW Výkon na článek Izolovaný 4 Odporová síť/ pole ±25ppm/°C 1206 (3216 metrický), Konvexní, Svorky na delší straně
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACASA1002S1002P100 Modely
Kategorie
Poměrná nestabilita odporu
±15ppm/°C
Výrobce
Vishay
Počet vývodů
8
Řada
Výkon na článek
100mW
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ obvodu
Izolovaný
Aplikace
Dělič napětí (přizpůsobený TCR)
Odpor (ohmy)
10k
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±0,1%
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Konvexní, Svorky na delší straně
Počet rezistorů
4
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,059" Š (3,20mm x 1,50mm)
Relativní tolerance odporů
±0,05%
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)