VJ0805Y102JXJCW1BC
Číslo produktu DigiKey
720-VJ0805Y102JXJCW1BCTR-ND - Páska a cívka (TR)
720-VJ0805Y102JXJCW1BCCT-ND - Řezaná páska (CT)
720-VJ0805Y102JXJCW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VJ0805Y102JXJCW1BC
Popis
CAP CER 1000PF 16V X7R 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 pF ±5% 16V Keramický kondenzátor X7R 0805 (2012 metrický)
Modely EDA/CAD
VJ0805Y102JXJCW1BC Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,035" (0,90mm)