VJ0805A102FXAAC
Číslo produktu DigiKey
720-1983-2-ND - Páska a cívka (TR)
720-1983-1-ND - Řezaná páska (CT)
720-1983-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VJ0805A102FXAAC
Popis
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1000 pF ±1% 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VJ0805A102FXAAC Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tloušťka (max)
0,057" (1,45mm)