VJ0402A101JXACW1BC
Číslo produktu DigiKey
720-1520-2-ND - Páska a cívka (TR)
720-1520-1-ND - Řezaná páska (CT)
720-1520-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VJ0402A101JXACW1BC
Popis
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF ±5% 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VJ0402A101JXACW1BC Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)