C0402C101J5GACTU
Číslo produktu DigiKey
399-C0402C101J5GACTUTR-ND - Páska a cívka (TR)
399-C0402C101J5GACTUCT-ND - Řezaná páska (CT)
399-C0402C101J5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C0402C101J5GACTU
Popis
CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 pF ±5% 50V Keramický kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
C0402C101J5GACTU Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Mfr
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±5%
Tloušťka (max)
0,022" (0,55mm)