293D226X96R3A2TE3
Číslo produktu DigiKey
718-1139-2-ND - Páska a cívka (TR)
718-1139-1-ND - Řezaná páska (CT)
718-1139-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
293D226X96R3A2TE3
Popis
CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 6.3 V 1206 (3216 metrický) 2,9Ohm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
293D226X96R3A2TE3 Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
2,9Ohm
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Kód velikosti výrobce
A
Jmenovité napětí
6.3 V