T494A226K006AT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | T494A226K006AT |
Popis | CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1206 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 22 µF Lisovaný Tantalové kondenzátory 6.3 V 1206 (3216 metrický) 3Ohm |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | T494A226K006AT Modely |
Kategorie | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Mfr | Životnost při teplotě 2000h při 125°C |
Řada | Způsob montáže Montáž na povrch |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm) |
Kapacita | Výška při usazení (max) 0,071" (1,80mm) |
Tolerance ±10% | Kód velikosti výrobce A |
Jmenovité napětí 6.3 V | Vlastnosti Univerzální |
Typ Lisovaný | Základní číslo produktu |
Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 3Ohm |