VS-EPU6006LHN3
Číslo produktu DigiKey
VS-EPU6006LHN3GI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VS-EPU6006LHN3
Popis
DIODE STANDARD 600V 60A TO247AD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 600 V 60A Průchozí otvor TO-247AD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VS-EPU6006LHN3 Modely
Kategorie
Doba zpětného zotavení (trr)
110 ns
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 600 V
Řada
Třída
Automobilový průmysl
Balení
Trubice
Kvalifikace
AEC-Q101
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247AD
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
60A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 60 A
Základní číslo produktu
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)