IXFH150N30X3
Číslo produktu DigiKey
238-IXFH150N30X3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFH150N30X3
Popis
MOSFET N-CH 300V 150A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 300 V 150A (Tc) 890W (Tc) Průchozí otvor TO-247 (IXTH)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 4mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
177 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
13100 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
890W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
300 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 (IXTH)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
8,3mOhm při 75A, 10V