V20PWL63-M3/I
Číslo produktu DigiKey
112-V20PWL63-M3/ITR-ND - Páska a cívka (TR)
112-V20PWL63-M3/ICT-ND - Řezaná páska (CT)
112-V20PWL63-M3/IDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
V20PWL63-M3/I
Popis
DIODE SCHOTTKY 60V 20A SLIMDPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 60 V 20A Montáž na povrch SlimDPAK
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 60 V
Mfr
Kapacita při Vr, F
3,2pF při 4V, 1MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Technologie
Způsob montáže
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
60 V
Pouzdro
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
20A
Dodávaná velikost pouzdra
SlimDPAK
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
620 mV @ 20 A
Provozní teplota - přechod
-40°C ~ 150°C
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)