TPS1HC30BQPWPRQ1
Číslo produktu DigiKey
296-TPS1HC30BQPWPRQ1TR-ND - Páska a cívka (TR)
296-TPS1HC30BQPWPRQ1CT-ND - Řezaná páska (CT)
296-TPS1HC30BQPWPRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TPS1HC30BQPWPRQ1
Popis
AUTOMOTIVE, 28-V, 30-M, 5-A, SIN
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 5A 14-HTSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TPS1HC30BQPWPRQ1 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
5A
Mfr
Rds zap (typická hodnota)
30mOhm
Aktivní
Vlastnosti
Automatický restart, funkce západky, řízení rychlosti přeběhu, stavový indikátor
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Typ výstupu
N-kanál
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rozhraní
Zap./vyp.
Dodávaná velikost pouzdra
14-HTSSOP
Napětí - zátěž
2,6V ~ 28V