TZMB4V7-GS08
Číslo produktu DigiKey
TZMB4V7-GS08GITR-ND - Páska a cívka (TR)
TZMB4V7-GS08GICT-ND - Řezaná páska (CT)
TZMB4V7-GS08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TZMB4V7-GS08
Popis
DIODE ZENER 4.7V 500MW SOD80
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 4.7 V 500 mW ±2% Montáž na povrch SOD-80 MiniMELF
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TZMB4V7-GS08 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 nA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.5 V @ 200 mA
Řada
Provozní teplota
175°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Tolerance
±2%
Pouzdro
Výkon - max
500 mW
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-80 MiniMELF
Impedance (max) (Zzt)
80 Ohms