TFZVTR30B
Číslo produktu DigiKey
TFZVTR30BTR-ND - Páska a cívka (TR)
TFZVTR30BCT-ND - Řezaná páska (CT)
TFZVTR30BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TFZVTR30B
Popis
DIODE ZENER 30V 500MW TUMD2M
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 30 V 500 mW Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
TFZVTR30B Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
55 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
200 nA @ 23 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Výkon - max
500 mW