Obrázek pro SMAJ30A-E3/61 není k dispozici
SMAJ30A-E3/61
Číslo produktu DigiKey
SMAJ30A-E3/61GITR-ND - Páska a cívka (TR)
SMAJ30A-E3/61GICT-ND - Řezaná páska (CT)
SMAJ30A-E3/61GIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ30A-E3/61
Popis
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
48,4V Svorka 8,3A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SMAJ30A-E3/61 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
8,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Způsob montáže
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
1
Pouzdro
DO-214AC, SMA
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
30V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
33,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
48,4V