SMAJ30A-TR
Číslo produktu DigiKey
497-12778-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-12778-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-12778-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SMAJ30A-TR
Popis
TVS DIODE 30VWM 64.3VC DO214AC
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
64,3V Svorka 36A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AC (SMA)
Modely EDA/CAD
SMAJ30A-TR Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
36A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
400W
Řada
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Montáž na povrch
Jednosměrné kanály
30V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
33,3V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
64,3V