GSD2004S-E3-18
Číslo produktu DigiKey
GSD2004S-E3-18GITR-ND - Páska a cívka (TR)
GSD2004S-E3-18GICT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GSD2004S-E3-18
Popis
DIODE ARR GP 240V 225MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
41 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Sériové připojení s 1 páry 240 V 225mA Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Doba zpětného zotavení (trr)
50 ns
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 240 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
150°C (max.)
Konfigurace diody
Sériové připojení s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Standardní
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
240 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
225mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 100 mA