BZX384C18-E3-08 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 23 905
Katalogový list
Similar
Panjit International Inc.
Skladem : 18 272
Katalogový list
Similar
SMC Diode Solutions
Skladem : 790
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Diotec Semiconductor
onsemi
onsemi
Zenerova dioda 18 V 200 mW ±5% Montáž na povrch SOD-323
BZX384C18-E3-08
Číslo produktu DigiKey
112-BZX384C18-E3-08TR-ND - Páska a cívka (TR)
112-BZX384C18-E3-08CT-ND - Řezaná páska (CT)
112-BZX384C18-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX384C18-E3-08
Popis
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
45 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 12.6 V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Základní číslo produktu
Výkon - max
200 mW