RER60F2000RC02
Číslo produktu DigiKey
541-RER60F2000RC02-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RER60F2000RC02
Popis
RES CHAS MNT 200 OHM 1% 5W
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 Ohms ±1% 5W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Kategorie
Vlastnosti
Bezindukční
Mfr
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Řada
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Balení
Hromadné balení
Velikost / rozměry
0,600" D x 0,646" Š (15,24mm x 16,41mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,335" (8,51mm)
Odpor
200 Ohms
Provedení přívodů
Pájecí očka
Tolerance
±1%
Pouzdro
Axiální, Skříň
Výkon (W)
5W
Chybová četnost
R (0,01%)
Složení
Drátový (navíjený)
Třída
Teplotní koeficient
±20ppm/°C
Kvalifikace
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C