805F200E
Číslo produktu DigiKey
805F200E-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
805F200E
Popis
RES CHAS MNT 200 OHM 1% 5W
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 Ohms ±1% 5W Drátový (navíjený) Odpor pro montáž na šasi
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
805F200E Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±20ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 275°C
Řada
Typ potahu a tělesa
Hliníkový
Balení
Nosič
Průmyslové osvětlení - speciální osvětlení
Příruby
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,600" D x 0,646" Š (15,24mm x 16,41mm)
Odpor
200 Ohms
Výška při usazení (max)
0,330" (8,38mm)
Tolerance
±1%
Provedení přívodů
Pájecí očka
Výkon (W)
5W