CRCW0805470RJNTC je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Upgrade
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Similar
Skladem : 394
Parametrický ekvivalent
Parametrický ekvivalent
Direct
Panasonic Industry
Direct
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
Bourns Inc.
470 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
CRCW0805470RJNTC
Číslo produktu DigiKey
CRCW0805470RJNTC-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW0805470RJNTC
Popis
RES SMD 470 OHM 5% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CRCW0805470RJNTC Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)