RMCF0805JT470R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RMCF0805JT470R |
Popis | RES 470 OHM 5% 1/8W 0805 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 470 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RMCF0805JT470R Modely |
Kategorie | Vlastnosti Automobilový AEC-Q200 |
Mfr | Teplotní koeficient ±200ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,026" (0,65mm) |