CRCW0805470RFKEAC
Číslo produktu DigiKey
541-4147-2-ND - Páska a cívka (TR)
541-4147-1-ND - Řezaná páska (CT)
541-4147-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW0805470RFKEAC
Popis
RES 470 OHM 1% 1/8W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
470 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CRCW0805470RFKEAC Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)