CRCW060330K1FKEA není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
TE Connectivity Passive Product
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Panasonic Industry
Skladem : 42 240
Katalogový list
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
30.1 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie