ERJ-3EKF3012V
Číslo produktu DigiKey
P30.1KHTR-ND - Páska a cívka (TR)
P30.1KHCT-ND - Řezaná páska (CT)
P30.1KHDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ERJ-3EKF3012V
Popis
RES SMD 30.1K OHM 1% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
30.1 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ERJ-3EKF3012V Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)