CRCW060320K0FKEB
Číslo produktu DigiKey
541-CRCW060320K0FKEBTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-CRCW060320K0FKEBCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-CRCW060320K0FKEBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW060320K0FKEB
Popis
RES SMD 20K OHM 1% 1/8W 0603
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
20 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRCW060320K0FKEB Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)