CRCW060320K0DKTAP je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
20 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
CRCW060320K0DKTAP
Číslo produktu DigiKey
CRCW060320K0DKTAP-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW060320K0DKTAP
Popis
RES SMD 20K OHM 0.5% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CRCW060320K0DKTAP Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)