CRCW06031R00JNTA je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 93 497
Katalogový list
Direct
Stackpole Electronics Inc
Skladem : 3 090
Katalogový list
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
1 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
CRCW06031R00JNTA
Číslo produktu DigiKey
CRCW06031R00JNTA-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW06031R00JNTA
Popis
RES SMD 1 OHM 5% 1/10W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
CRCW06031R00JNTA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±200ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)