RMCF0603JT1R00 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | RMCF0603JT1R00 |
Popis | RES 1 OHM 5% 1/10W 0603 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 22 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | RMCF0603JT1R00 Modely |
Kategorie | Vlastnosti Automobilový AEC-Q200 |
Mfr | Teplotní koeficient ±200ppm/°C |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 155°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Dodávaná velikost pouzdra |
Odpor | Velikost / rozměry 0,061" D x 0,031" Š (1,55mm x 0,80mm) |
Tolerance | Výška při usazení (max) 0,022" (0,55mm) |