CRCW0603100RFKEAHP není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 261 746
Katalogový list
Similar
Vishay Dale
Skladem : 155 532
Katalogový list
Direct
Panasonic Industry
100 Ohms ±1% 0,333W, 1/3W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200, Odolávající impulzům Silná fólie