CRCW0603100KFKEA
Číslo produktu DigiKey
541-100KHTR-ND - Páska a cívka (TR)
541-100KHCT-ND - Řezaná páska (CT)
541-100KHDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CRCW0603100KFKEA
Popis
RES SMD 100K OHM 1% 1/8W 0603
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Čipový odpor 0603 (1608 metrický) Automobilový AEC-Q200 Silná fólie
Modely EDA/CAD
CRCW0603100KFKEA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Automobilový AEC-Q200
Mfr
Teplotní koeficient
±100ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,061" D x 0,033" Š (1,55mm x 0,85mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)