ADP7102ARDZ-3.3-R7
Číslo produktu DigiKey
505-ADP7102ARDZ-3.3-R7TR-ND - Páska a cívka (TR)
505-ADP7102ARDZ-3.3-R7CT-ND - Řezaná páska (CT)
505-ADP7102ARDZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ADP7102ARDZ-3.3-R7
Popis
IC REG LIN 3.3V 300MA 8-SOIC-EP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA 8-SOIC-EP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ADP7102ARDZ-3.3-R7 Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
900 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
1.4 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 50dB (10kHz ~ 100kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit, Power Good, Pod uzamčeným napětím
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
20V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC-EP
Pokles napětí (max)
0,325V při 300mA