PAT0805E2000BST1
Číslo produktu DigiKey
764-1195-2-ND - Páska a cívka (TR)
764-1195-1-ND - Řezaná páska (CT)
764-1195-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PAT0805E2000BST1
Popis
RES SMD 200 OHM 0.1% 1/5W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PAT0805E2000BST1 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Ochrana proti sulfitaci, Automobilový AEC-Q200, Odolný proti vlhkosti
Mfr
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Dodávaná velikost pouzdra
Odpor
Velikost / rozměry
0,080" D x 0,050" Š (2,03mm x 1,27mm)
Tolerance
Výška při usazení (max)
0,018" (0,46mm)