RP73PF2A200RBTDF
Číslo produktu DigiKey
A110476TR-ND - Páska a cívka (TR)
A110476CT-ND - Řezaná páska (CT)
A110476DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RP73PF2A200RBTDF
Popis
RES SMD 200 OHM 0.1% 1/4W 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
200 Ohms ±0,1% 0,25W, 1/4W Čipový odpor 0805 (2012 metrický) Tenkofilmový
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
RP73PF2A200RBTDF Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
±25ppm/°C
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Řada
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Odpor
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)