SL3210015
Číslo produktu DigiKey
570-SL3210015-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SL3210015
Popis
ICL 10 OHM 20% 15A 31MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Omezovač náběhového proudu 10 Ohms ±20% 15 A 1,220" (31,00mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SL3210015 Modely
Kategorie
Tolerance
±20%
Výrobce
Vishay Ametherm
Max. proud v ustáleném stavu
15 A
Řada
R při proudu
50 mOhms
Balení
Hromadné balení
Průměr
1,220" (31,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,307" (7,80mm)
R pří 25°C
10 Ohms